English   فارسی
 
چهار شنبه ۲۹ خرداد ماه ۱۳۹۸
صفحه اصلی
معرفی شرکت
معرفی هیئت مدیره
محصولات
اخبار و رویدادها
تحقیق و توسعه
طنز و ادب
تماس با ما

=============


آمار بازدیدها
امروزدیروزکل
706071343608

 
اخبار و رویدادها
حفظ بازدهی و تولید در مرغ های تخم گذار بالغ
از نظر اقتصادی حفظ تولید در مرغ های تخم گذار بالغ بسیار مهم است. روش تو لک بری روشی سنتی است که برای حفظ بازدهی این مرغ ها استفاده می شود اما این روش از نظر سلامت و رفاه به سود مرغ نیست. دادن پروبیوتیک به مرغ نیز روشی است که بدون تو لک بری به حفظ تولید مرغ کمک می کند.
برای موفقیت اقتصادی، مرغ های تخم گذار بالغ نیازمند پارامترهای قوی می باشند که درصد تخم گذاری را به 80 درصد یا بیشتر ، شاخص مصرف را به کمتر از 2.15 و مرگ و میر را به کمتر از 5 درصد برساند.یکی از راه حل ها، بهبود وضعیت خوراک در مرغ های تخم گذار است. تمایل به استفاده از پروبیوتیک ها به این منظور افزایش یافته است زیرا پروبیوتیک ها می توانند به عملکرد موثر روده کمک کنند که در مرغ های تخم گذار پیرتر مهم است،. پروبیوتیک ها به شیوه های مقابل در مرغ های تخم گذار عمل می کنند: جلوگیری از رشد پاتوژن در دستگاه گوارش، افزایش ارتفاع پرزهای مخاطی  و عمق حفره های روده بزرگ، افزایش فعالیت آنزیم هضم و افزایش  شکل گیری پادتن ها.
منبع: آی تی پی نیوز

تاریخ خبر: 950701
کشف یک آنتی‌اکسیدان طبیعی در سبوس غلات
مهندسی ژنتیکی خوک‌ها برای مقاومت در برابر طاعون
آنتی‌بیوتیک طبیعی برای مقابله با باکتری‌های مقاوم
تولید آنتی‌بیوتیک‌های مقاوم با روشی نوین
باکتری‌هایی که از شکر برق تولید می‌کنند
آرشیو
  تبلیغات ستون سمت چپصفحه اصلی - معرفی شرکت - معرفی هیئت مدیره - محصولات - اخبار و رویدادها - تحقیق و توسعه - طنز و ادب - تماس با ما - عضویت - ورود اعضاء
سایتهای مرتبط - ثبت نام در سایت

کلیه حقوق وب سایت، برای شرکت عرشیا دارو محفوظ می باشد. استفاده از مطالب وب سایت، پیگرد قانونی دارد
طراح: روزبهان یوسفی