English   فارسی
 
چهار شنبه ۲۹ خرداد ماه ۱۳۹۸
صفحه اصلی
معرفی شرکت
معرفی هیئت مدیره
محصولات
اخبار و رویدادها
تحقیق و توسعه
طنز و ادب
تماس با ما

=============


آمار بازدیدها
امروزدیروزکل
536071343591

 
اخبار و رویدادها
سرمایه گذاری هند برای افزایش باروری دام و طیور
هند برای افزایش باروری و تولید دام و ماهی و همچنین افزایش معاش برای کشاورزان، بیش از 1000 کرور (10 بیلیون روپیه) برای پروژه ها و برنامه های مختلفی سرمایه گذاری کرده است؛ دولت هند اجرای این پروژه ها را به عهده دارد.
پیش تر، طرح هایی که تحت برنامه انقلاب آبی انجام شده بود 436.52 کرور هند (4.4 بیلیون روپیه) در این بخش سرمایه گذاری کرده بودند. این طرح اجرایی برای رشد تولیدات شیلات ها و پرورش ماهی در نظر گرفته شده بودند.
دولت مرکزی 129.82 کرور (1.3 بیلیون روپیه) به 9 ایالت برای توسعه طرح های گوناگون مربوط به دام و طیور اختصاص داده است و 164.88 کرور(1.6 بیلیون روپیه) نیز تحت اجرای برنامه کنترل سلامت و بیماری دام برای واکسیناسیون در نظر گرفته شده است.
دولت هند 17.31 کرور (173 میلیون روپیه) برای حمایت از برنامه های ملی برای پرورش گاو و گوساله اختصاص داده است. پروژه هایی که تحت عنوان "برنامه ملی برای توسعه و پیشرفت بخش لبنیات" اجرا می شوند نیز 239.95 کرور (2.4 بیلیون روپیه) را به 17 ایالت اختصاص داده اند.
در پی اجرای پروژه های مربوط به بخش لبنیات، تسهیلاتی برای فرآوری 278.6 هزار لیتر شیر در روز و سرد کردن 93.5 هزار لیتر از آن در نظر گرفته شده است. 977 انجمن مشارکتی نیز در بخش لبنیات شکل گرفته است.
این برنامه ها تصمیم دارند تا درآمد کشاورزان هندی را مضاعف کنند.


منبع: آی تی پی نیوز

تاریخ خبر: 950625
کشف یک آنتی‌اکسیدان طبیعی در سبوس غلات
مهندسی ژنتیکی خوک‌ها برای مقاومت در برابر طاعون
آنتی‌بیوتیک طبیعی برای مقابله با باکتری‌های مقاوم
تولید آنتی‌بیوتیک‌های مقاوم با روشی نوین
باکتری‌هایی که از شکر برق تولید می‌کنند
آرشیو
  تبلیغات ستون سمت چپصفحه اصلی - معرفی شرکت - معرفی هیئت مدیره - محصولات - اخبار و رویدادها - تحقیق و توسعه - طنز و ادب - تماس با ما - عضویت - ورود اعضاء
سایتهای مرتبط - ثبت نام در سایت

کلیه حقوق وب سایت، برای شرکت عرشیا دارو محفوظ می باشد. استفاده از مطالب وب سایت، پیگرد قانونی دارد
طراح: روزبهان یوسفی